Алергія на руках

Що може стати причиною виникнення алергії на руках?

  • Алергічний дерматит – один з найбільш поширених видів алергії, відомий дерматології. Алергічний висип на руках може стати причиною тривалого контакту з будь-яким речовиною-алергеном.
  • У більшості випадків алергія на руках стає причиною постійного контакту із засобами побутової хімії. Найчастіше через побутової хімії шкіра покривається висипаннями, після чого з’являється сильний свербіж. В результаті на пальцях утворюються невеликі тріщини і ранки, які доставляють особливий дискомфорт при згинанні і розгинанні пальцевих суглобів.
  • Зустрічаються випадки, коли через алергічних реакцій неможливо зігнути пальці на руках, не зазнавши болю. Як правило, така алергія викликана різними засобами побутової хімії, і щоб надалі уникнути подібних проявів, рекомендується використовувати спеціальні рукавички, ідеально якщо вони з натуральних волокон.
  • Погодні умови – ще одна причина прояви алергічних реакцій на руках. Холодова алергія супроводжується почервонінням шкіри рук, появою больових відчуттів, сухістю і вразливістю шкіри. При цьому руки набувають хворий вигляд, а шкіра стає тоншою і шорсткою.
  • Низькоякісні продукти харчування можуть також викликати алергічні реакції на руках у вигляді висипки і кропив’янки. Причиною цього, як правило, є ослаблений імунітет, тому часто подібна алергія проявляє у дітей, чий імунітет остаточно не сформований.

Що робити якщо через частого контакту із засобами побутової хімії у вас виникає алергія?

Що робити якщо у вас пітніють і набрякають руки при роботі в рукавичках?

Компанія «Контакт Хенді» подбала про це. Фахівці компанії розробили і запропонували інноваційний продукт рукавички з бамбукового волокна: модель EASY і модель REGULAR. Обидві моделі виконані з натурального волокна. Рукавички служать надійним бар’єром між зовнішнім, агресивним світом і шкірою рук. Бамбукові волокна мають унікальні властивості, сприятливо впливають на шкіру:

  • Гіпоалергенні – рекомендуються людям з алергіями.
  • Антибактеріальні – припиняється розмноження бактерій.
  • Бактерицидні – знижують запальні процеси на шкірі.
  • Дезодорірующте – перешкоджає виникненню запахів.
  • Зносостійкі – витримують до 50 прань.

Сприяють швидкому загоєнню ран і опіків на поверхні шкіри.

Різниця між моделями:

EASY – безпалі, відкриті фаланги пальців, зберігають чутливість кінчиків пальців. Відсоток вмісту бамбукового волокна – 97%.

REGULAR – п’ятипалі, закриті фаланги пальців. Відсоток вмісту бамбукового волокна – 80%.

Можна використовувати як рукавички, так і одягати під робочі рукавички з нітрилу, вінілу або латексу.

Рекомендується застосовувати для робіт по дому (прибирання, мийка) і на роботі особливо якщо ваша робота пов’язана з одяганням і носінням гумових рукавичок, а також для повсякденного носіння.

Рукавички багаторазового використання, легко доглядати і застосовувати.
ЗАМОВТЕ РУКАВИЧКИ ЗАРАЗ з доставкою І ЗБЕРЕЖЕТЕ СВОЇ РУКИ В КОМФОРТ.

Профілактика алергії

Лікування алергії на руках рідко обходиться без придбання корисної звички надягати захисні рукавички до початку збирання або звичайні – перед виходом на вулицю в холодну пору. Крім того, алергологи своїм хворим рекомендують замінити звичні шампуні і мило лікувальними, так як вони пом’якшують і зволожують шкіру, що сприяє запобіганню виникнення підвищеної чутливості до інших речовин і поліпшенню зовнішнього вигляду рук.

Більш того, хворим на холодову алергію необхідно не тільки уникати контакту з морозним повітрям і крижаною водою, а й захищати вразливу шкіру від впливу ультрафіолету в теплу пору. З цією метою на руки наносять креми з високим фактором захисту або надягають тонкі рукавички.

Дієта і зміцнення імунітету також грають не останню роль в лікуванні алергічних захворювань. Алергологи рекомендують своїм пацієнтам обережно ставитися до екзотичних продуктів, але в той же час значно збільшити кількість щодня споживаних овочів і фруктів, а також регулярно приймати вітамінні комплекси.