Бамбукові рукавички при дерматиті шкіри рук

Причини виникнення захворювання:

Контактний дерматит – механічне, фізичне, хімічне або біологічне вплив на шкіру: носіння металевих прикрас, латексних або вовняних рукавичок, вплив побутових засобів, соку рослин, пилку, ультрафіолетового випромінювання, холоду, косметики, наприклад, лаку для нігтів або крему для рук.

Алергічний дерматит при впливі алергенних речовин, що потрапляють всередину організму, – медикаментів, харчових продуктів, пилу, хімічних випарів.
Атопічний дерматит – генетично обумовлена гіперчутливість імунної системи до певного фактору.

Дерматит на руках – це не тільки фізична, а й косметична проблема. Велику частину часу руки бачать сторонні люди, які можуть реагувати на висип, папули і розчухи абсолютно по-різному. Переживання і психологічний дискомфорт пацієнта посилюють перебіг хвороби. За статистикою, групу ризику становлять жінки, що живуть у великих містах, проте дерматит на руках може з’явитися у будь-якої людини незалежно від статі, віку, і способу життя.

Що робити, коли дерматит на руках заважає вам повноцінно жити і працювати?

Компанія «Контакт Хенді» подбала про це. Фахівці компанії розробили і запропонували інноваційний продукт рукавички з бамбукового волокна: модель EASY і модель REGULAR. Обидві моделі виконані з натурального волокна. Рукавички служать надійним бар’єром між зовнішнім, агресивним світом і шкірою рук. Бамбукові волокна мають унікальні властивості, сприятливо впливають на шкіру:

  • Гіпоалергенні – рекомендуються людям з алергіями.
  • Антибактеріальні – припиняється розмноження бактерій.
  • Бактерицидні – знижують запальні процеси на шкірі.
  • Дезодорірующте – перешкоджає виникненню запахів.
  • Зносостійкі – витримують до 50 прань.

Сприяють швидкому загоєнню ран і опіків на поверхні шкіри.

Різниця між моделями:

  1. EASY – безпалі, відкриті фаланги пальців, зберігають чутливість кінчиків пальців. Відсоток вмісту бамбукового волокна – 97%.
  2. REGULAR – п’ятипалі, закриті фаланги пальців. Відсоток вмісту бамбукового волокна – 80%.

Можна використовувати як рукавички, так і одягати під робочі рукавички з нітрилу, вінілу або латексу.

Рекомендується застосовувати для робіт по дому (прибирання, мийка) і на роботі особливо якщо ваша робота пов’язана з одяганням і носінням гумових рукавичок, а також для повсякденного носіння.

Рукавички багаторазового використання, легко доглядати і застосовувати.

ЗАМОВТЕ РУКАВИЧКИ ЗАРАЗ з доставкою І ЗБЕРЕЖЕТЕ СВОЇ РУКИ В КОМФОРТ.

Лікування

Підбір терапії при запаленні шкіри рук залежить від форми і тяжкості захворювання.

Перший крок до одужання – це визначення алергену і припинення контакту з ним. Якщо реакцію викликають харчові продукти, призначається гіпоалергенна дієта, якщо побутові хімічні засоби або чорнило, фарби, то необхідно використовувати рукавички при роботі з ними. Якщо дерматит на руках виявляється при контакті з певним металом, варто замінити його на інший або зовсім відмовитися від прикрас. Нерідко для легкого ступеня контактного дерматиту цього лікування достатньо, щоб позбутися від симптомів. Серйозніші випадки хвороби вимагають медикаментозного лікування і спостереження лікаря-дерматолога.

Другий етап терапії полягає в знятті гострій стадії запалення, при якій спостерігаються найсильніший свербіж, здуття і почервоніння шкіри, навіть біль. Призначаються препарати для внутрішнього і зовнішнього застосування.