Що робити, коли екзема на руках?
Екзема – це хронічні рецидивні запалення сосочкових шарів дерми, які проявляються полиморфной еритематозно-везикулезной висипом. При цьому запалена шкіра починає покриватися маленькими тріщинами, бульбашки часто лопаються, виділяючи серозну рідину, або ж можуть стати гнойничками. Екзему поділяють на мікробну, справжню, професійну, себорейную і дитячу. Кожна з вище перерахованих форм може мати гострий, підгострий або хронічний перебіг. Вважається, що природа цього захворювання нервово – алергічна.
Екзема на руках може бути наслідком:
- Надмірне нервове напруження.
- Стресові ситуації, що травмують психіку.
- Порушення діяльності вегетативної нервової системи.
- Порушення у функціонуванні щитовидної залози (еутіероз, гіпертиреоз, гіпотиреоз).
- Цукровий діабет.
- Порушення в процесі травлення.
- Генетична схильність.
- Контакту з алергічними або токсичними речовинами: миючі засоби, пральний порошок, мило, клей, фарби, латекс, смоли і т. Д.
Вихід є!
Компанія «Контакт Хенді» подбала про це. Фахівці компанії розробили і запропонували інноваційний продукт рукавички з бамбукового волокна: модель EASY і модель REGULAR. Обидві моделі виконані з натурального волокна. Рукавички служать надійним бар’єром між зовнішнім, агресивним світом і шкірою рук. Бамбукові волокна мають унікальні властивості, сприятливо впливають на шкіру:
- Гіпоалергенні – рекомендуються людям з алергіями.
- Антибактеріальні – припиняється розмноження бактерій.
- Бактерицидні – знижують запальні процеси на шкірі.
- Дезодорірующте – перешкоджає виникненню запахів.
- Зносостійкі – витримують до 50 прань.
Сприяють швидкому загоєнню ран і опіків на поверхні шкіри.
Різниця між моделями:
EASY – безпалі, відкриті фаланги пальців, зберігають чутливість кінчиків пальців. Відсоток вмісту бамбукового волокна – 97%.
REGULAR – п’ятипалі, закриті фаланги пальців. Відсоток вмісту бамбукового волокна – 80%.
Можна використовувати як рукавички, так і одягати під робочі рукавички з нітрилу, вінілу або латексу.
Рекомендується застосовувати для робіт по дому (прибирання, мийка) і на роботі особливо якщо ваша робота пов’язана з одяганням і носінням гумових рукавичок, а також для повсякденного носіння.
Рукавички багаторазового використання, легко доглядати і застосовувати.
ЗАМОВТЕ РУКАВИЧКИ ЗАРАЗ з доставкою І ЗБЕРЕЖЕТЕ СВОЇ РУКИ В КОМФОРТ.
Чим лікувати екзему на руках?
Лікування підбирається для кожного пацієнта індивідуально. При цьому фахівець враховує тип захворювання, то, наскільки виражений процес запалення, а також вік хворого, наявність у нього інших хвороб тощо. Ввести захворювання в стадію стійкої ремісії можливо лише при комплексному підході до лікування.
Загальна терапія:
Загальна терапія повинна включати в себе корекцію наявних порушень функціонування всіх органів, приведення в норму обміну речовин, підвищення імунного захисту організму. Важливо приділити увагу ослаблення негативного впливу з боку зовнішнього середовища.
Ефективною визнана неспецифічна терапія, спрямована на зниження індивідуальної чутливості організму до наявних алергенів. При цьому хворому призначають антигістамінні препарати, імунодепресанти, глюкокортикоїди, цитостатики. Паралельно проводиться аутогемотерапия, гірудотерапія, гемотрансфузія, лактотерапія.
Якщо захворювання протікає важко, то лікарі направляють пацієнта на плазмафарез, гемо- та ентеросорбція.
Психологічний стан також дуже важливо і впливає на успіх лікування.
Спокій і відсутність подразників прискорюють загоєння шкіри і збільшують термін ремісії. Пацієнту призначають прийом седативних препаратів і релаксаційні процедури, наприклад, електросон або спелеокамера.
Необхідно пам’ятати, що роздратування і без того нездорової шкіри може викликати навіть незначний фактор. Так, пацієнтам з екземою шкіри рук не рекомендується носити вовняні або синтетичні рукавички, а при митті рук переважно користуватися милом з рослинними екстрактами і смолами, наприклад, Дегтярний.