FAQ ПІДРУКАВИЧКИ HANDYBOO

ПОДПЕРЧАТКІ HANDYBOO -НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ.

1. Що таке підрукавички?

Підрукавички HANDYboo це тонкі, безшовні, в’язані рукавички, зроблені з натуральних бамбукових волокон. Інновація полягає не тільки унікальні властивості бамбукових волокон, але в самій його структурі. Структура в’язки дозволяє поширювати вологу по поверхні тканини, повторюючи ефект термобілизни. Бамбукове волокно – регенероване целюлозне волокно, виготовлене з стебла бамбука. Тонкістю і білизною нагадує віскозу, але має більш високу міцність.

2. Навіщо потрібні підрукавички?

Кожен хто працював в гумових рукавичках добре пам’ятає ті неприємні відчуття, які виникають вже через кілька хвилин роботи. Руки в рукавичках потіють, з’являється набряклість, знижується чутливість. Разом з секретом сальних залоз на поверхню шкіри потрапляють хвороботворні мікроорганізми. Вологе середовище, підвищена температура все це сприятливі умови для розвитку мікрофлори. Як результат: алергія, набряклість, спарювання, тріщини на руках, шарування нігтів, сухість рук (особливо при використанні рукавичок з тальком), дерматит, екзема. У вас немає проблем при роботі в рукавичках ?! Це тимчасово.

3. Чому одні моделі підрукавичок дорожче інших, в чому різниця?

Створення підрукавичок HANDYboo з натуральних бамбукових волокон це була гарна ідея для вирішення проблем людей які працюють в рукавичках. Але в рукавичках працюють різні фахівці, не тільки стоматологи, косметологи або медики взагалі. Ми постаралися врахувати специфіку різних сфер застосування і створили 6 різних моделей.

Багато дівчат при роботі в рукавичках скаржаться на проблеми з нігтями і з манікюром, зокрема. Ми запропонували модель ROCKY, кінчики пальців покриті термостійким полімером. У цих підрукавичках можна працювати з гарячим інструментом (плойка, праска). Багато господинь полюбили цю модель, тому що все літо можна використовувати її на городі і не переживати за нігті. Також це модель можна використовувати там, де необхідна висока зчіпка між пальцями і, наприклад, інструментом. Ціна на цю модель найвища. Відсоток вмісту бамбукового волокна 90%.
При оперативному втручанні важлива стерильність – ми запропонували модель ECO, максимум бамбукового волокна 99% найвищі властивості антибактеріальних. Ця модель з відкритою тактильної зоною пальців її вартість трохи дешевше попередньої.
Найпопулярніша модель серед стоматологів, косметологів та інших працівників медицини EASY. Тонка, еластична, вологопоглинаючі. Відкрита тактильна зона пальців. Відсоток вмісту бамбукового волокна 97%.
Модель ACTIVE для спортсменів і людей, що віддають перевагу активному відпочинку. До складу цієї моделі входять волокна, що підвищують зносостійкість підрукавичок, а темно-зелений колір маскує можливі брудні плями, а процесі експлуатації. Відкрита тактильна зона пальців. Відсоток вмісту бамбукового волокна 95%.
Дуже делікатні і приємні на дотик підрукавички REGULAR (білі рукавички), використовуються з зволожуючими нічними кремами, – бамбукові волокна не тільки стійкі до дій компонентів крему, а також підсилюють їх дію. Можна використовувати в побуті і домашньому господарстві. Закрита тактильна зона. Відсоток вмісту бамбукового волокна 80%.
BLAND – ця модель створена для частого використання. П’ятипала рукавичка зі зносостійкими якостями, захисно-маскувальною забарвлення підходить для роботи підприємствах або в побуті для щоденної експлуатації. Закрита тактильна зона. Відсоток вмісту бамбукового волокна 70%.

Цінову відмінність в моделях підрукавичок залежить від відсотка змісту бамбукового волокна, а також додаткових опцій (як в моделі ROCKY – полімерне термо-покриття кінчиків пальців).

4. Чи потрібно використовувати рукавички більшого розміру при роботі в підрукавичках?

При одяганні підрукавички HANDYboo розтягуються і стають дуже тонким, відсутність швів забезпечує дуже щільне і приємне прилягання до руки. За статистикою 90% користувача не змінює розмір робочих рукавиць. Але все індивідуально, тому рекомендуємо міряти.

5. Чи можна автоклавувати підрукавички і які моделі?

Всі моделі пройшли успішне тестування автоклавом при температурі 136 ° С. Спочатку, при створенні, передбачалося використання підрукавичок HANDYboo в стерильних умовах. Головне не плутати стерилізацію в автоклаві з стерилізацією в сухожар.

6. Який період використання підрукавичок?

Якщо мається на увазі термін зберігання, то він не обмежений, а термін експлуатації при дбайливому зверненні рекомендується не більше 50 прань. З кожним пранням бамбукові волокна втрачають свої властивості. Можливо після експлуатації підрукавички HANDYboo і не втратять свій зовнішній вигляд, але властивості будуть вже не ті.

7. Яка кількість прань витримують підрукавички?

Підрукавички HANDYboo розраховані на виробничий цикл в 50 прань, потім бамбукові волокна втрачають свої властивості. Дуже важливо після прання не викручувати підрукавички, при намоканні бамбукові волокна втрачають свої властивості еластичності і швидко рвуться! Віджимати можна, але не викручувати. А також, бамбукові волокна, як і будь-які інші натуральні волокна, кошлатяться, але це ніяк не позначається на їх властивості.

8. Підрукавички згортаються на пальцях, чому?

Якщо неправильно підібраний розмір, підрукавички HANDYboo маленькі, то немає щільного прилягання до пальців руки і при одяганні робочої рукавички тканину в районі пальців скручується валиком це доставляє незручності. Будьте уважні при виборі подперчаткі, обов’язково міряйте!

9. Після прання з’явилися дірочки на підрукавичках !!!?

При намоканні бамбукові волокна втрачають свої властивості еластичності і швидко рвуться. Дуже важливо, після прання не викручуйте подперчаткі! Віджимати можна, але не викручувати. Сушити підрукавички HANDYboo бажано на махровому рушнику.

10. Чи можна підрукавички використовувати як звичайні рукавички?

Звичайно, і це одна з переваг підрукавичок їх можна використовувати по-різному в залежності від потреби. Це робить підрукавички HANDYboo мультифункціональними. На відміну від простих х / б рукавичок підрукавички HANDYboo більш зносостійкі і володіють властивостей не властивими іншим рукавичок (бесшовность, товщина, абсорбція вологи, стерилізація, антибактеріальність, зносостійкість, деодорації).

11. Як стати вашим представником, які умови?

Підрукавички HANDYboo не мають аналогів і є ексклюзивною розробкою компанії «Контакт Хенді» Україна. Більше 15% людей, які працюють в гумових рукавичках, вже мають проблеми зі шкірою рук. Підрукавички HANDYboo це ідеальне вирішення проблеми роботи в рукавичках. Маючи дану продукцію в асортименті Ви допомагаєте іншим людям бути здоровими. Підрукавички це не тільки вигідний товар, але і справа на благо! Тому ми підготували максимально вигідну пропозицію, навіть з можливістю реалізації. Детальніше на сайті https://www.undergloves.org/dilery/

12. Чи можна замовити через підрукавички в інтернеті?

Сайт створений спеціально як інтернет магазин. На сайті ви можете ознайомитись з усіма моделями підрукавичок HANDYboo, почитати відгуки тих, хто вже користується, знайти представника в своєму регіоні, дізнатися останні новини. Є англійська версія сайту.