Підрукавички

ЧОМУ САМЕ ЕКОПЕРЧАТКИ МОЖУТЬ ЗРОБИТИ РОБОТУ В ГУМОВИХ РУКАВИЧКАХ КОМФОРТНОЮ ?!

СТРУКТУРА

  • Особлива структура в’язки дозволяє поширювати вологу по поверхні тканини, повторюючи ефект термобілизни.
  • Рукавичка в’язана на спеціальному верстаті і не має швів.
  • Кілька варіантів виконання рукавичок: з відкритою та закритою тактильної областю. У рукавичок з відкритою областю відсутні кінчики пальців, що зберігає їх максимальну тактильну чутливість.
  • Товщина рукавички дуже тонка, тканина еластична і дуже приємна на дотик.
  • Сам виріб зносостійке, багаторазового використання.
  • Бамбукові рукавички потрібно одягати під гумові рукавички, але можна використовувати і самостійно, в залежності від моделі.
  • ЕКОперчатки можна стерилізувати в автоклаві при температурі 136 градусів Цельсія.

УНІКАЛЬНІСТЬ БАМБУКОВИХ ВОЛОКОН

Бамбукове волокно – регенероване целюлозне волокно, виготовлене з стебла бамбука. Тонкістю і білизною нагадує віскозу, володіє більш високою міцністю.

Легке одягання рукавичок. Забезпечується за рахунок ковзних бамбукових волокон на поверхні виробу.

Екологічність. Бамбук – найжиттєздатніший природний ресурс, його культивація не вимагає використання добрив і пестицидів, що благотворно впливає на навколишнє середовище.

«Дихаюче» волокно. Завдяки спеціальній структурі з природними продовгуватими “порожнечами” в горизонтальному перетині, експерти називають бамбукове волокно “дихаючим”, має чудову вентилюється здатністю, дозволяючи шкірі дихати вільно.

Антибактеріальні та Дезодоруючі властивості. Бамбукове волокно володіє унікальні антибактеріальні або бактерицидні властивості (знижує запальні процеси на шкірі), дезодоруючі (перешкоджає виникненню запахів), зупиняє ріст бактерій. Бамбук не гниє і не розкладається патогенами.

Гіпоалергенність. Завдяки природним антибактеріальним властивостям вироби на основі бамбукового волокна підходять людям, що страждають на алергію і астму.