Проблематика і варіанти вирішення

ПРОБЛЕМАТИКА

Руки в рукавичках потіють і разом з секретом сальних залоз на поверхню шкіри потрапляють хвороботворні мікроорганізми. Вологе середовище, підвищена температура все це сприятливі умови для розвитку мікрофлори.

Як результат:

Алергія, набряклість, спарювання, тріщини на руках, шарування нігтів, сухість рук (особливо при використанні рукавичок з тальком), дерматит, екзема.

У вас немає проблем при роботі в рукавичках ?! Це тимчасово. Подумайте про це заздалегідь.

Як працювати в рукавичках і не відчувати дискомфорт?

Пересушена шкіра, надмірна пітливість рук, ризик підхопити інфекцію, як уникнути цього. В інтернеті є багато рекомендацій: зволожуючий крем, дитяча присипка, надіти тканинні рукавички під гумові рукавички, але жодного професійного! На сьогоднішній день існує великий ризик захворювання шкіри рук при роботі в гумових рукавичках. Жоден виробник рукавичок не запропонував варіант вирішення цієї проблеми. Наша місія зробити роботу в рукавичках здорового і комфортного.

ВАРІАНТ РІШЕННЯ

Ми так з і назвали – Підрукавички.

Структура в’язки дозволяє поширювати вологу по поверхні тканини, повторюючи ефект термобілизни. У деяких моделях Подперчаток відсутні кінчики пальців, що зберігає їх максимальну тактильну чутливість.

Але і це не найголовніше.
Саме властивості бамбукових волокон роблять Подперчаткі унікальними і особливими.