Опіки

Як бамбукові рукавички можуть допомогти, при опіках шкіри рук першого / другого ступеня!

Створюється враження, що тема опіків – найбагатша міфами і народними методами лікування. При цьому народні методи лікування в більшості випадків не тільки не допомагають, але і можуть нашкодити потерпілому. А ми все одно віримо в їх ефективність … І це при тому, що медичною наукою давно розроблені чіткі правила як першої допомоги при опіках, так і лікування цих травм на всіх етапах. Давайте ж з’ясуємо, як же ефективно і безпечно, з допомогою сучасних препаратів лікувати термічні опіки шкіри, а також як правильно їх діагностувати, щоб вибрати відповідну тактику лікування.

Термічні опіки шкіри: як оцінити ступінь ураження. Виділяють 4 ступеня опіку.

Перша ступінь: почервоніння та набряк шкіри в місці термічного опіку. Можлива поява дрібних бульбашок з прозорим вмістом.
Друга ступінь: почервоніння та набряк шкіри в місці термічного опіку, а також напружені або розкрилися бульбашки і тонкий струп, який починає формуватися.

Компанія «Контакт Хенді» подбала про це. Фахівці компанії розробили і запропонували інноваційний продукт рукавички з бамбукового волокна: модель EASY і модель REGULAR. Обидві моделі виконані з натурального волокна. Рукавички служать надійним бар’єром між зовнішнім, агресивним світом і шкірою рук. Бамбукові волокна мають унікальні властивості, сприятливо впливають на шкіру:

  • Гіпоалергенні – рекомендуються людям з алергіями.
  • Антибактеріальні – припиняється розмноження бактерій.
  • Бактерицидні – знижують запальні процеси на шкірі.
  • Дезодорірующте – перешкоджає виникненню запахів.
  • Зносостійкі – витримують до 50 прань.

Сприяють швидкому загоєнню ран і опіків на поверхні шкіри.

Різниця між моделями:
EASY – безпалі, відкриті фаланги пальців, зберігають чутливість кінчиків пальців. Відсоток вмісту бамбукового волокна – 97%.
REGULAR – п’ятипалі, закриті фаланги пальців. Відсоток вмісту бамбукового волокна – 80%.
Можна використовувати як рукавички, так і одягати під робочі рукавички з нітрилу, вінілу або латексу.
Рекомендується застосовувати для робіт по дому (прибирання, мийка) і на роботі особливо якщо ваша робота пов’язана з одяганням і носінням гумових рукавичок, а також для повсякденного носіння і реабілітації при лікуванні захворювань шкіри рук.
Рукавички багаторазового використання, легко доглядати і застосовувати.

Замовте рукавички зараз з доставкою і збережете свої руки в комфорті

Третя ступінь. При третього ступеня термічного пошкодження є глибокий опік до м’язів і кісток з формуванням струпа. Бульбашки при третього ступеня, як правило, вже лопнули. При цьому навколо зони глибокого опіку можуть бути дрібні бульбашки з прозорим вмістом (друга ступінь опіку), почервоніння (перша ступінь опіку).
Четверта ступінь. При четвертого ступеня опіку відбувається обвуглювання обпаленої частини тіла. Можливе комбінування четвертого ступеня з першої, другої і третьої.
Тобто, у одного потерпілого можуть бути опіки різного ступеня. При цьому тяжкість стану потерпілого оцінюють по найбільш глибоких опіків в залежності від площі ураженої поверхні.

Як лікувати термічні опіки шкіри в домашніх умовах?

Увага! Не можна самостійно розкривати опікові бульбашки і використовувати вату і пластир при обробці поверхні рани. Максимум, що допустимо – наповнений вмістом щільний міхур можна обережно надрізати по одному з країв стерильним лезом або проколоти стерильною голкою.

Перев’язки (обробку опіку) виробляють 1 2 рази на день. Попередньо треба підготувати всі матеріали і обробити руки того, хто буде це робити. Якщо була накладена пов’язка, слід її зняти. Якщо внутрішня частина пов’язки зафіксувалася на рані, змочити її 3% -ний перекисом водню і дочекатися її відділення від рани.

Неушкоджену шкіру навколо рани необхідно обробити розчином йоду або діамантового зеленого, а на рану нанести препарат, який поліпшить живлення тканин і активізує загоєння рани.

В якості місцевого лікування опіків для досягнення максимально швидкого загоєння оптимальними є швейцарські препарати – гель і мазь Солкосеріл® в поєднанні з рукавичками з бамбукового волокна. За рахунок діючої речовини – депротеінізований гемодериват крові молочних телят – вони здатні ефективно і безпечно активізувати відновлювальні (репаративні) процеси в рані і забезпечити загоєння ран шляхом стимуляції клітин і підвищення синтезу колагену.