Заходи безпеки майстра маникюра

Сьогодні індустрія краси стрімко розвивається. І нігтьової сервіс займає тут не останнє місце. Робота майстра манікюру не тільки красива і приємна, але і таїть деякі небезпеки. Одним з ризиків роботи є алергія в різних її проявах. Найкращим способом не стати жертвою алергії є профілактика, тому краще бути уважним до себе з самого початку кар’єри. Уважно вибирайте матеріали для роботи. Не купуйте продукцію сумнівної якості. Не нехтуйте засобами захисту: працюйте в рукавичках, масці, якщо потрібно – і в окулярах.

Виникнення алергії в такому випадку – це лише питання часу. Проявлятися алергія може в різних формах: від легкого покашлювання до невідкладного стану.

Якщо Ви помітили, що Вам стало складніше дихати, ніс набрякає, слизова в носі пересохла, дере в горлі або тривалий час присутній легкий кашель або нежить, то є два варіанти: або у Вас ГРЗ і Вам пора взяти пару вихідних, або це перші прояви алергії.

Так само проявами алергії можуть бути сльозяться очі, свербіж на шкірі (контактний дерматит), як на обличчі, так і на руках, висипання, які при відсутності уваги до себе обов’язково перетворяться в набряки з появою водянистих бульбашок, скоринки, яка потім буде тріскатися до крові (це вже екзема). У таких випадках майстру доводиться відмовитися від виконання певного спектру послуг, а іноді і зовсім змінити роботу.

Якщо манікюр виконується із застосуванням гель-лаків, то майстру потрібно подбати про захист своїх рук. Деякі майстри ігнорують цей аспект, а даремно. Необхідно захистити руки до появи роздратування, для цього потрібно використовувати одноразові рукавички. Найкраще для цієї мети підходять рукавички нітрилові, так як вони самі по собі гіпоалергенні. Але, від тривалого перебування в рукавичках теж може з’явиться роздратування. Що ж робити в такому випадку? Саме для запобігання виникненню подразнень, і якнайшвидшого загоєння вже наявного рукавички дерматиту був розроблений спеціальний продукт – Подперчаткі HANDYboo з натуральних бамбукових волокон.