МІЖНАРОДНИЙ ЧЕМПІОНАТ ПО ЕПІЛЯЦІЇ В УКРАЇНІ

Про ЧЕМПІОНАТ

Чемпіонат по епіляції – це унікальна подія, завдяки якому майстри отримують можливість показати свою майстерність і обмінятися досвідом. Але, в першу чергу, кожен з учасників приїжджає на Чемпіонат за перемогою. Адже що, як і кубок за призове місце, може говорити про високий професіоналізм майстра без слів?

Право на участь в конкурсі:

Взяти участь в конкурсі можуть фахівці, мають сертифікат про успішне проходження курсу епіляції в спеціалізованому навчальному центрі. При проведенні процедури використовується тільки професійна косметика.
У Фіналі Чемпіонату України з епіляції 2017 можуть прийняти участь майстри, які пройшли за балами в першу половину турнірної таблиці півфіналу.

Майстри діляться на 2 категорії:

Юніор – майстер по епіляції зі стажем роботи до 1 року.
Професіонал – майстер по епіляції зі стажем більше 1 року.

Учасник чемпіонату може брати участь в одній з двох номінацій:

1. «Епіляція»
2. «Епіляція і бікіні дизайн»

Судді Чемпіонату:

Всі члени суддівської колегії – керівники Навчальних Центрів провідних марок цукрової пасти і воску, призери міжнародних та європейських чемпіонатів. Крім роботи майстра, судді ставлять бали за оформлення робочого місця, за зовнішній вигляд майстра, взаємодія з моделлю і т.д. Після закінчення випробування роботу майстра оцінюють судді Чемпіонату.

Детальніше з критеріями оцінки можна ознайомитися в Положенні Чемпіонату vk.com/topic-84965514_33622701
Детальніше з цінами і умовами можна ознайомитися за посиланням vk.com/topic-84965514_33639826

Запитання можна поставити в групі або по телефону:
+380634250863